Op zoek naar een spotting scope die topprestaties combineert met gebruiksgemak? Maak kennis met de nieuwe Swarovski Endura! Een indrukwekkende kijkervaring, zonder dat je met zwaar materiaal op pad moet.
Met een gewicht van slechts 1,5 kg is deze spotting scope bijzonder licht en gemakkelijk mee te nemen. Ideaal voor wie graag urenlang op stap gaat in de natuur, tijdens vogelobservaties of op zoek naar bijzondere waarnemingen.
Maar laat je niet misleiden door zijn lichte gewicht, want de Swarovski Endura heeft heel wat in zijn mars!
🪶 Slechts 1,5 kg – Licht en comfortabel om overal mee naartoe te nemen.
💪 21x tot 65x vergroting – Krachtig en veelzijdig, zodat je zowel dichtbij als op grote afstand prachtige details kunt ontdekken.
🌒 75 mm objectief – Geniet van heldere beelden en uitstekende waarnemingen, ook wanneer het licht minder gunstig is.
Ook Anna en Gina van de Antwerpse VWG De Duifkes zijn alvast overtuigd en echte fans van de nieuwe Swarovski Endura!
Zelf ervaren wat deze spotting scope in huis heeft?
Bij PortemanKijkers krijg je de kans om maar liefst 20 spotting scopes te komen ontdekken en uitgebreid te testen. Vergelijk, probeer uit en ervaar zelf welk model het beste bij jouw manier van kijken past.
Of je nu een ervaren vogelaar bent of gewoon graag geniet van alles wat de natuur te bieden heeft: we helpen je met plezier op weg naar de juiste kijkervaring.
📍 PortemanKijkers 🐦🔭 Rijselstraat 10 & 12 #Ieper


