Odette Lunettes Moody Shiny Purple, Blue & Orange
Mediabv Eline De Munck heeft een brillen fetisj. Wij ook. Ze besloot haar eigenzinnige kijk op de brillenmarkt te vertalen in een eigen collectie. Odette Lunettes wordt geboren, genoemd naar haar hondje Odette. Als geen ander voelt ze trends aan.
Team Porteman is ambassadeur voor Odette Lunettes. De laatste collectie is altijd volledig in onze winkel in Ieper. Zag je een andere bril op de site of een winkel van Eline De Munck, dan kan Optiek Porteman deze ook voor jou bestellen aan dezelfde prijs… mét de service die je van Porteman gewend bent.
€ 249,00
Beschikbaar via nabestelling
Wanneer je een bril ziet die je graag zou willen proberen, kan je deze vrijblijvend reserveren en in onze winkel komen passen. Graag jouw zonnebril op sterkte? Vink dan bij je reservatie onze oogmeting aan.
- Kosteloos af te halen in de winkel
- Jouw zonnebril met of zonder oogsterkte
- Gratis verzending boven de 150 euro
- Ontdek ook de volledige collectie in onze winkel
Odette Lunettes Moody Shiny Purple, Blue & Orange
Aanvullende informatie
| Merk | Odette Lunettes |
|---|---|
| Kleur | Blauw, Oranje, Paars, Transparant |
| Kleur Glazen | Bruin, Degrade |
| Gepolariseerd | Nee |
| Materiaal | Acetaat |
| Geslacht | Dames |
| Maat | 52-21 |
Optiek Porteman
In onze winkel en online zijn het dezelfde garanties
uit de nieuwste collecties
in onze winkel
op maat voor u
en bril controle










